Dette betyr forkortelsene
Ap - Arbeiderpartiet
SV - Sosialistisk Venstreparti
Sp - Senterpartiet
Frp - Fremskrittspartiet
R - Rødt
Kp- Karlsøy pensjonistliste
FRRR- Felleslista for Ringvassøy, Reinøy og Rebbenesøy
Administrasjonsutvalget
Medlem: Torill Aarøen Schneider
Medlem: Mona Sørensen
Varamedlem: Ingebjørg Medby
Medlem: Mona Benjaminsen
Medlem: Øyvind Rognseth
Medlem: Parabaran Rajalingam
Varamedlem: Tyra Midtgaard
Medlem: Frank Harry Pettersen
Medlem: Gunn Hansen
Varamedlem: Freddy Mikkelsen
Klagenemnda
AP/FRRR/R:
Leder: Vigdis Johansen
Medlem: Torill Aarøen Schneider
Medlem Einar Bendiksen Bull
Varamedlemmer: Freddy Sørensen, Susann Ditlefsen, Inga-Johanne Mathisen
SP/FRP/KP:
Nestleder: Frank Dalan
Medlem: Kurt-Ole Ottesen
Varamedlemmer: Heidi Bye, Andreas Mortensen, Tom Einar Kristoffersen
Kommunesektorens Interesseorganisasjon (KS)
Medlem: Mona Benjaminsen
Varamedlem: Parabaran Rajalingam
Konfliktrådet
Medlem: Hanne Nilsen
- Vararepresentant: Frank Harry Pettersen
- Vararepresentant: Torill Aarøen Schneider
Kontrollutvalget
Leder: Sverre Benum, Kp
Nestleder: Eva Lockertsen Stenvoll
Medlem: Jan Arne Olsen
Medlem: Ingrid Rostand
Medlem: Trond Flaaten
Varamedlemmer: Monica Nygård, Ole Josefsen, Jostein Stefanusen og Lillian Ditlefsen.
******************
Varamedlemmer:
Jarle Mathisen, Irene Larsen og Birger Bull.
Levekårsutvalget
AP,SV, FRRR og R:
Stein Ottar Ditlefsen, leder
Margrethe Ottesen, nestleder
Katie Emblow
Nils Petter Aanesen
Varamedlemmer: Daniel Sørensen, Kine Camilla Sæbø, Susann Ditlefsen, Hanne Nilsen og Svein Egil Haugen.
SP,KRF og KP:
Øyvind Lockertsen
Irita Tapina
Heidi Bye
Varamedlemmer: Ove Øien, Rasa Duseviciene, Bjarne Lundberg, Kurt-Ole Ottesen, Marit Sirevåg, Monica Richardsen og Iselin Solberg.
Plan- og Driftsutvalget
AP,SV,FRRR og R:
Hanny Ditlefsen, leder
Eirik Ottesen, nestleder
Tor Arne Robertsen
Varamedlemmer: Torgunn Lilleby, Svein Egil Haugen og Hanne Nilsen.
SP,FRP og KP:
Jostein Richardsen
Iselin Solberg
Varamedlemmer: Frank Dalan, Torbjørn Hilmarsen, Gunn Hansen og Jan Richardsen
Politisk forhandlingsutvalg
Medlem: Mona Benjaminsen
Medlem: Parabaran Rajalingam
Varamedlem: Øyvind Rognseth
Varamedlem: Tyra Midtgaard
Medlem: Frank Harry Pettersen
Varamedlem: Freddy Mikkelsen
Rådet for eldre og for personer med funksjonsnedsettelser
Kommunens representant:
Trond Svendsen, SV
Varamedlem: Hege Grimstad, SV
Medlem for personer med funksjonsnedsettelse:
Medlem: Annie Aune
Medlem: Merethe Krohn
Varamedlem: Øyvind Lockertsen
Ringvassøy Pensjonistforening:
Medlem: Sonja Myreng
Varamedlem: Else Sørensen
Reinøy Pensjonistforening:
Medlem: Eva Lockertsen Stenvold
Varamedlem: Solbjørg Nilsen
Vannvåg Pensjonistforening:
Medlem Karin Olsen
Varamedlem: Lillian Bjørndal
Vannareid Pensjonistforening:
Medlem Wiggo Klingenberg
Varamedlem: Hilmar Olsen
Ungdomsrådet
Styremedlemmer:
Lill Andrea Svendsen, tlf 417 51 190 (e-post)
Vinesh Sritharan, tlf 955 59 279 (e-post)
Nadia Rygiel, tlf 401 91 696 (e-post)
Ada Karlsen, tlf 913 29 046 (e-post)
Thorbjørn Sjåvik, tlf 940 86 548 (e-post)
Vara:
Ragnar Folven, tlf 916 94 370 (e-post)
Jolita Markeviciute, tlf 928 80 690 (e-post)