Visning: A A
A A A

Nor-Fishing 2010

Bilder fra fiskerimessa

Karlsøy kommune deltar på fiskerimessa Nor-Fishing 2010 i Trondheim med ordfører, rådmann, kontorsjef, næringskonsulent, og leder av omstillingsprosjektet.
Gunn Marit og Laila (2)_299x400
Kontorsjef Gunn-Marit og næringskonsulent laila Johansen.

Sistnevnte har sendt oss bilder hvor vi kan se at kong Harald foretok den offisielle åpningen av messa, og at Reinøy sjømat AS og Vannareid Samdriftskontor AS også er representert på messa.

Fakta:

Nor-Fishing arrangeres annethvert år og er i dag av de ledende fiskerimesser internasjonalt

Utstillingen gir oversikt over siste nytt av utstyr og tjenester til fiskerinæringen fra utenlandske og norske leverandører, som kan tilbys fiskere og fiskeindustrien. Utstillerne representerer skipsverft, leverandører av fiske- og fangstredskaper, motorer og dekksmaskineri, maritim elektronikk, utstyr for fiskeleting, navigasjons- og kommunikasjonsutstyr, maskiner og utstyr for fiskeforedling, kjøle- og frysemaskineri, emballasje og transport, rednings- og sikkerhetsutstyr og miljøsikring, fiskerihavner og servicetilbud.

Nyheter fra forskning og utvikling er også en spennende og viktig del av fagmessen.

Artikkel 13. august 2010

 

Ordfører og rådmann ingress_400x285
Ordfører Bent Gabrielsen og rådmann Jan-Hugo Sørensen.
Karin og Arnfinn_400x299
Reinøy Sjømat AS representert med Karin og Arnfinn Shjølberg, og Hanne Johnsen.
VSK_400x299
Vannareid Samdriftskontor AS representert med selger Steinar Fagerness og daglig leder Freddy Mikkelsen.
Tromsø_400x299
Tromsø kommune med enhetsleder for plan- og næring Jan Einar Reiersen og førstekonsulent Yngve Voktor.
Kongen_400x286
Kong Harald åpnet Nor-Fishing 2010.
Share on Facebook Tips en venn Tips en venn Skriv ut
Web levert av CustomPublish AS | Design av mindResin